Off Topic Ispovesti od kurvanje

General subject and ideas
User avatar
oliver21a
first captain
first captain
Posts: 7610
Joined: Fri Aug 16, 2024 2:24 am

Re: Off Topic Ispovesti od kurvanje

Post by oliver21a »

jas za vikendot lizev picka, uste i se cedese od mocanjeto. i go izmiv cvarot so voda i potoa i tamu ja izlizav. i go nabiv kurot do grlo se izligavi po nego i i ja istriv faca so kurot. ja izebav kako kucka i na kraj i svrsiv vo usta. izgleda od tuka jas najubavo si pominav vikednov
User avatar
oliver21a
first captain
first captain
Posts: 7610
Joined: Fri Aug 16, 2024 2:24 am

Re: Off Topic Ispovesti od kurvanje

Post by oliver21a »

mozam da biram da i pravam sto sakam dodeka moca, mozam da i brkam vo pickata, da ja ebam ili da ja lizam dodeka moca ili da ja ebam u gaz. se mislam sto od ovie dve e pojako? ako nekoj ima ebeno u gaz, kazuvajte da ne pocne da i smrdi ili e ok
User avatar
oliver21a
first captain
first captain
Posts: 7610
Joined: Fri Aug 16, 2024 2:24 am

Re: Off Topic Ispovesti od kurvanje

Post by oliver21a »

lizev picka edno 40na minuti. do sega tolku dolgo i detalno nemam lizeno. svrsi nekolku pati, a na krajot i protece i od pickata vodicka. preubavo iskustvo. znaci, i go lizev klitorisot dodeka i bese skroz izvaden, go butav jazikot dlaboko vo pickata i i gi jadev usnite od pickata. ja lizev i po preponite a posebno vnimanie obrnav i na mestoto od kade sto moca. go nabutav i nosot za da mozam poubavo da ja namirisam vnatresnosta na pickata, a i celata faca si ja istriv od pickata. na krajot i dozvoliv i da mi moca vo usta. bese neverojatno i vozbudlivo
User avatar
oliver21a
first captain
first captain
Posts: 7610
Joined: Fri Aug 16, 2024 2:24 am

Re: Off Topic Ispovesti od kurvanje

Post by oliver21a »

koj e za razmena neka pise vo PM
User avatar
oliver21a
first captain
first captain
Posts: 7610
Joined: Fri Aug 16, 2024 2:24 am

Re: Off Topic Ispovesti od kurvanje

Post by oliver21a »

mi dojde kurvata so tampon sinoka ama epten im se ebese i i ja izlizav i ja izebav. podetalno od ova poveketo od vas ne sakaat da slusnat
Post Reply